Kancelaria

O NAS

O kancelarii

Kancelarię Gryn Sielicka i Wspólnicy tworzą ambitni i dynamiczni prawnicy ukierunkowani na współpracę z przedsiębiorcami. W ramach świadczonych przez nas usług staramy się poznać specyfikę działania każdego naszego Klienta i branży w której działa, tak aby świadczona przez nas pomoc prawna była jak najbardziej adekwatna do jego oczekiwań i stale zmieniającej się rzeczywistości formalnoprawnej oraz gospodarczej.

Wychodzimy z założenia, że współpraca z Kancelarią ma służyć maksymalnemu zmniejszaniu stale pojawiających się problemów prawnych w działalności każdego przedsiębiorcy, tak aby mógł on skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej, na której zna się najlepiej. Uważamy, że rozwiązania prawne, które proponujemy muszą być nie tylko zgodne z prawem, ale także mają chronić interesy Klienta i być dla niego zrozumiałe. Jesteśmy świadomi dużej dynamiki życia gospodarczego w Polsce, dlatego też stale rozwijamy swoje umiejętności i zwiększamy wachlarz świadczonych przez nas usług oraz instrumentów, które do tego służą.

Działalność Kancelarii ukierunkowana jest na przedsiębiorców, którzy potrzebują i oczekują stałej obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym. Zdecydowaną większość naszych Klientów stanowią przedsiębiorcy dla których świadczymy usługę stałej i kompleksowej obsługi prawnej, w tym. m.in. w zakresie prawa cywilnego, handlowego, sporów sądowych oraz prawa pracy. 

Formuła długookresowej współpracy z Klientem pozwala nam  poznać wszystkie niuanse jego działalności, co daje nam możliwość zapewniania przedsiębiorcy komfortu, że ma on do dyspozycji zaufanego „doradcę prawnego”. Mamy bowiem przekonanie, że nasz rozwój odbywa się również poprzez rozwój naszych Klientów.

W chwili obecnej współpracujemy na stałe z kilkudziesięcioma podmiotami z Polski i zza zagranicy, w tym m.in. z wiodącymi przedsiębiorcami z branży telekomunikacyjnej, developerskiej oraz budowlanej.

Categories

Decision Are A Professional Attorney & Lawyers Services Provider Institutions. Suitable For Law Firm, Injury Law, Traffic Ticket Attorney, Legacy And More.

Contact Info

+(002) 0121-2843-661
+(002) 0106-8710-594
AR-Coder@arcoder.com
Support@arcoder.com
Menouf City , El-Menoufia, Egypt.
Shibin El-Kom , El-Menoufia, Egypt.

Follow Us

Cart

Brak produktów w koszyku.